Elektronické cigarety

Dopřejte si kvalitu i v kouření. Zapomeňte na tabákové výrobky, které se všude jen drolí a obsahují v sobě velké množství škodlivých látek. Představujeme Vám e-cigarety britské značky SKYCIG. Právě tento britský výrobek dostal značku té nejvyšší kvality. Elektronické cigarety jsou pro každého, kdo chce šetřit své zdraví a přesto si dopřát ten pocit požitku.
Elektronické cigarety SKYGIC splní všechny Vaše požadavky a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější z Vás. Britská e-cigareta je pro Vás výhodná tím, že obsahuje až o 4 tisíce méně škodlivých rakovinotvorných chemikálií. Právě tohle je zajištěno tím, že vdechujete a zároveň i vydechujete v podobě dýmu pouze nikotin z certifikovaného roztoku.

Žádná zbytečná údržba

E-cigareta se může používat všude na cestách i na místech, kde byste si normálně zapálit nemohli. To vše a ještě více Vám zajistí právě elektronické cigarety. Můžete rovnou zapomenout na zbytečné vyměňování náplní a podobnou údržbu, protože součástí e-cigarety je přenosná nabíjecí krabička se zabudovaným akumulátor.